logo-samandehi

قطره فروزومال

تولید کننده: سیمرغ دارو
کد محصول: ferr-od1
موجودی: با شماره 09162736725 تماس بگیرید
قیمت: 44,400تومان
تعداد:  

 

برای دریافت این محصول میتوانید با شماره 09162736725 تماس حاصل فرمایید.

این محصول از سوی شرکت توزیع کننده از 37000 تومان به 44400 تومان تغییر قیمت داشته است.از آنجائیکه یکی از اهداف اصلی اناردارو ارائه خدمات صادقانه می باشد برای تمامی محصولات خود فاکتور رسمی ارائه میدهد.

قطره آهن فروزومال

وزن 30 میلی لیتر

ساخت ایران

پیشگیری از کم خونی کودکان ، جلوگیری از سیاه شدن دندان ها ,  فرمولاسیون مشابه قطره آهن سیدرال

توضیحات  :

نیاز به آهن در دوران کودکی یک نیاز اساسی است. از این رو شیوع اختلالات ذهنی و گاهی حرکتی در افراد، ریشه در فقر آهن دوران کودکی دارد. استفاده از قطره آهن، خالی از عوارض ناخواسته نیست و در این بین سیاه شدن دندان ها از شایع ترین عوارض استفاده از قطره آهن است. قطره آهن فروزومال سیمرغ دارو دارای  فرمولاسیون سوکروزومیال است که باعث فراهم زیستی بالای دارو می شود. این فراورده باعث تغییر رنگ لثه دندان ها و مخاط دهان نمی شود .

موارد مصرف  :

 مناسب در کم خونی فقر آهن 

 رفع کمخونی ناشی از اختلال جذب آهن 

 مناسب کاهش دریافت آهن از طریق تغذیه 

 مناسب در موارد افزایش نیاز به مکمل آهن 

 رشد و نمو ذهنی و شناختی کودک

  جلوگیری از سیاه شدن دندان ها

روش مصرف:

مقدار مصرف معمول در اطفال روزانه 10 قطره می باشد

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان و در مکانی خنک نگهداری شود.

هشدار مصرف:

در صورت مصرف داروهای دیگر با پزشک مشورت شود.

ترکیبات :

آهن:

آهن برای ساخت هموگلوبین لازم است. کار هموگلوبین رساندن اکسیژن به خون است. کمبود آهن باعث کم خونی می‌شود. یعنی این که ارگان‌ها و عضلات، اکسیژن لازم برای عملکردهای معمولی ندارند. مغز نوزادان و کودکان در حال رشد به طور مستقیم از کمبود آهن ضربه می‌بیند. بنابراین نیاز است این کمبود در کودکان در زمان مناسب تشخصی داده شده و درمان شود.

 نوزادانی که کمبود آهن دارند رشد کمی دارند و یا وزن آنها اضافه نمی‌شود. رنگ پوست آنها زرد بوده و رنگ پریده تر از کودکان دیگر است. نوزاد بی‌اشتها است و از خوردن یا آشامیدن امتناع می‌کند و جنب و جوش کمتری دارد. در صورت کمبود آهن کودک بی‌قرار است، بدون دلیل مشخص گریه و بی تابی می‌کند. در کودکانی که سن بیشتری دارند کمبود آهن با احساس خستگی، اختلال در تمرکز و ضعف عمومی مشخص می شود.

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد           خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:وبسایت اناردارو حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین وب سایت را برای خود محفوظ می داند . طراحی و اجرا توسط | Roxanweb.com ©